HASTANE TEMİZLİĞİ

    Temizligi normal temizlik ve saglik merkezlerinin temizligi olarak keskin bir çizgiyle ikiye ayirmak mümkündür. Bunun nedeni, saglik merkezi temizliklerinin üst seviyede sterilizasyon gerektiren komplike temizlikler olmasidir. Biz de bu dogrultuda, saglik merkezlerinin temizligini yaparken, temizligin gerçeklestigi izoleli bölmeden disari toz vermeyen, süpürme ve silmeyi ayni anda yapan MSV cihazlarini tercih ediyoruz. Saglik kurulusunuz bu cihazlarin kullanimina izin vermeyecek fiziksel yapidaysa da suya aktarimli süpürgelerimizi ve her zaman oldugu gibi, kanserojen özellikte olmayan temizlik maddelerini tercih ediyoruz. Temizligi günlük, aylik veya yillik olarak isteginiz dogrultusunda, sizin belirleyeceginiz sayida personelle gerçeklestirebilmekteyiz. Detayli bilgi almak için hemen bizi arayabilirsiniz.
                   Alternate Text

OTEL TEMİZLİĞİ

    Otel seçiminde disaridan bakildiginda en belirleyici unsur otelin yildiz sayisiyken içine girildiginde bu unsur yerini temizlige ve diger ayrintilara birakir. Siz diger ayrintilarla ilgilenirken biz de isin temizlik kismiyla ilgileniyoruz. Otelinize saglayacagimiz housekeeping ve genel temizlik hizmetleri sayesinde is yükünüzü büyük ölçüde azaltirken sizi ayni zamanda araç gereç ve ekipman masraflarindan da kurtarmis olacagiz. Otel temizlik hizmetimiz Oda Temizligi, Ortak Alan Temizligi, Restoran Temizligi, Çamasirhane Temizligi, Hali ve Sert Zemin Temizligi gibi bir oteldeki tüm temizlik uygulamalarini kapsamaktadir. Hangi ekipmanla tür bir temizlik istediginizi siz belirleyin, biz hayata geçirelim. Tüm ayrintilar için bizi hemen arayabilirsiniz.
      Alternate Text             Alternate Text

FABRİKA TEMİZLİĞİ

    Birçok farkli temizligi bir arada gerektiren kapsamli fabrika ve imalathane temizliklerinde yine çözüm ortaginiziz. Vaktin nakit anlamina geldigi üretim ortamlarinda çalisanlari en az düzeyde etkilemeyi prensip edinen firmamiz bu hedefine son teknoloji ürünü temizlik araçlariyla ulasmaktadir. Firça ve süpürge ile yapilan ve ardindan silmeyi gerektiren genel temizlik isini, çalisma alaniniz müsaade ettigi taktirde MSV hareketli süpürgelerimizle ayni anda ve 4 kati daha hizli bir sekilde yapabilmekteyiz. Bunun müsterilerimize yansiyan olumlu tarafi ise islerinin geleneksel temizlik hizmetine kiyasla daha kisa sürede ve ayni ücretle bitirilebilmesidir, çünkü MSV cihazlar sagladiklari zaman tasarrufunun yani sira isçilik masrafini da büyük ölçüde azaltmaktadir. Üretim ortaminizdaki temizlenecek alani metrekare cinsinden tahmini olarak belirledikten sonra bizi arayabilirsiniz.
      Alternate Text               Alternate Text

ZEMİN TEMİZLİĞİ VE CİLALAMA

Bir binaya girdiginizde sizi ilk etkileyen seylerden biri süphesiz binanin temizligidir. Bina temizliginde ise ilk dikkat edilen sey yerlerin temizligidir. Müsterileriniz veya misafirleriniz üzerinde iyi bir izlenim birakmanin yolu binanizin temizliginden geçer. Biz de bunu göz önünde bulundurarak dünyanin lider temizlik araç ve gereç üreticisi olan JohnsonDiversey temizlik ve cila makineleriyle bu isi üstleniyoruz. Uygulandigi yüzeye, hiçbir temizlik elemaninin uzun süre sürdüremeyecegi 25 kg.'lik bir baskiyla silme, süpürme ve cila islemi uygulayan bu tam otomatik makineler sayesinde binanizin zeminlerini layik oldugu parlakliga kavusturabiliriz. Temizlik sahaniz bu cihazlarin kullanimina izin vermeyecek fiziksel yapidaysa da daha pratik cila ve temizlik makineleriyle çözüm sunabiliriz. Tüm ayrintilar için bizi hemen arayabilirsiniz.
      Alternate Text              Alternate Text